K.K.K ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı heyeti fabrikamızı ziyaret etti.
K.K.K ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı heyeti fabrikamızı ziyaret etti.
Şirket profili

Şirket profili

BMK SPİNNERET 2003 YILINDA BİRLİK MAKİNA-UĞUR KOCA ŞAHIS FİRMASI OLARAK KURULMUŞTUR VE 2005 YILINDAN BU YANA DA BMK BİRLİK MAKİNA KALIP SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. OLARAK FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR. FİRMAMIZIN ANA FAALİYET ALANI CF,BCF İPLİK VE NONWOWEN KUMAŞ ÜRETİMİNE YÖNELİK DÜZE(SPİNNERET) PAKETLERİ,MELT POMPALARI,TEKSTRÜZE HACİM GRUPLARI İMALATI YAPMAKTIR.

Misyon - vizyon

Misyon - vizyon

  • Plastik ve metal kalıp sektöründe hem yurt içi hem yurt dışı piyasada kaliteli ürünleri, zamanında teslimatları, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş ve güçlü personel kadrosuyla, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen örnek bir kuruluş olmak.
Yeteneklerimiz

Yeteneklerimiz

Biz, en iyi kalite, en iyi yüzey pürüzlülüğü ve maksimum hassasiyette parçaları üretebildiğimizi garanti ederiz. Değerli metalleri ve çok çeşitli özel malzemeleri işleyebilmekteyiz. Ürünlerimiz endüstriyel üretimde kullanılmaktadır.

Yasal uyarı

Yasal uyarı

Bmk Kalıp, web sitesini ziyaret eden her kullanıcı Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır:

  • Telif Hakları : www.bmkkalip.com.tr' nin tüm içeriği; logo, metin, grafik, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj

Firma hakkında

BMK Spinneret, 2003 yılında kimyasal lif endüstrisinde uzmanlaşmış Türk mühendislik şirketi olarak kuruldu. Ürün yelpazemiz, çoklu filament ve kesik elyaf  liflerin, spin paketleri, iki bileşenli eğirme için tam püskürtme paketleri ve düzeleri, eriyik üfleme için düzeler, dokunmamış kumaşların (Non-woven) eritilmesine yönelik her türlü iplik üretimini kapsar

İletişim

Küsget  Örnek san.sit. 12 nolu cad. No:5  27110  Şehitkamil - Gaziantep / TÜRKİYE
T  +90 342 2353429
+90 342 2356337
info@bmkkalip.com.tr
http://www.bmkkalip.com.tr
http://www.bmkkalip.com
Gps: 37° 4' 45.75'' N - 37° 25' 36.75'' E


 

Harita

© 2018 Bmk Kalıp. Designed by Bmk Kalıp

34 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi