K.K.K ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı heyeti fabrikamızı ziyaret etti.
K.K.K ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı heyeti fabrikamızı ziyaret etti.
Hedeflerimiz

Hedeflerimiz

Firmamızla özdeşleşen kalite, güven ve müşteri memnuniyeti gibi kavramları ulusal ve uluslararası piyasaya taşıyarak “BMK Birlik Makina”yı dünya markası yapmak ana hedefimizdir.

Yeteneklerimiz

Yeteneklerimiz

Biz, en iyi kalite, en iyi yüzey pürüzlülüğü ve maksimum hassasiyette parçaları üretebildiğimizi garanti ederiz. Değerli metalleri ve çok çeşitli özel malzemeleri işleyebilmekteyiz. Ürünlerimiz endüstriyel üretimde kullanılmaktadır.

Yasal uyarı

Yasal uyarı

Bmk Kalıp, web sitesini ziyaret eden her kullanıcı Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır:

  • Telif Hakları : www.bmkkalip.com.tr' nin tüm içeriği; logo, metin, grafik, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kuruluşundan bugüne kadar edindiği tecrübe ve saygınlığın korunması ve yükseltilmesi için, kalite ve güvenlik anlayışından ödün vermeden;

  • Kalite, verim ve kâr artırımını sağlamak için bütün departmanlarda görev tanımlarına ve bilincine uymaktayız.
Misyon - vizyon

Misyon - vizyon

​Plastik ve metal kalıp sektöründe hem yurt içi hem yurt dışı piyasada kaliteli ürünleri, zamanında teslimatları, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş ve güçlü personel kadrosuyla, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen örnek bir kuruluş olmak.

Şirket profili

Şirket profili

BMK SPİNNERET 2003 YILINDA BİRLİK MAKİNA-UĞUR KOCA ŞAHIS FİRMASI OLARAK KURULMUŞTUR VE 2005 YILINDAN BU YANA DA BMK BİRLİK MAKİNA KALIP SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. OLARAK FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR. FİRMAMIZIN ANA FAALİYET ALANI CF,BCF İPLİK VE NONWOWEN KUMAŞ ÜRETİMİNE YÖNELİK DÜZE(SPİNNERET) PAKETLERİ,MELT POMPALARI,TEKSTRÜZE HACİM GRUPLARI İMALATI YAPMAKTIR.


İletişim

Küsget  Örnek san.sit. 12 nolu cad. No:5  27110  Şehitkamil - Gaziantep / TÜRKİYE
T  +90 342 2353429
+90 342 2356337
info@bmkkalip.com.tr
http://www.bmkkalip.com.tr
http://www.bmkkalip.com
Gps: 37° 4' 45.75'' N - 37° 25' 36.75'' E


 

Harita

© 2018 Bmk Kalıp. Designed by Bmk Kalıp

121 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi