Yasal uyarı

Yasal uyarı

Telif Hakları :

 • www.bmkkalip.com.tr' nin tüm içeriği logo, metin, grafik, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca Bmk Spinneret' e ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.
  Yukarıda sayılan unsurların Bmk Spinneret firmasının yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.
  Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir.
  Bmk Spinneret tarafından siteden indirilmesine izin verilen duvar kağıdı (Wallpaper), ekran koruyucu (Screen Saver), tanıtım filmi ve broşür'leri kendi kişisel kullanımları için yükleyebilirler.
  Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.
   
 • Bmk Spinneret ’in websitesinde, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Web Sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
   
Gizlilik İlkesi :
 • Bmk Spinneret’in websitesini ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait bazı bilgiler toplanıp kaydedilmektedir.Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitemizde izlediğiniz sayfalar ve sitemize gelmeden hemen önce ziyaret ettiğiniz sitenin bilgileri, internet servis sağlayıcınızın ismi bulunmaktadır.
  Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek, müşteri ilişkilerimizi geliştirebilmek amacıyla kullanılmaktadır.
   
 • Websitesinin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür.
  Bu çerçevede kullanıcı, websitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
   
 • Resmî makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının Bmk Spinneret’in sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Bmk Spinneret, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
   
 • Kullanıcılar ile Bmk Spinneret arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, Bmk Spinneret elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir.
  Bu tür ihtilâfların çözümünde Gaziantep mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf TÜRKİYE CUMHURİYETİ kanunlarına göre çözülecektir.
   
 • Bmk Spinneret websitesi, Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir.
  Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifâde edecektir.
   
 • Kullanıcı, Bmk Spinneret'in websitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları aynen kabul etmiştir.
Bmk Spinneret